هایما

در جدیدترین موقعیت فروش ایران‌ ماشین به جهت هایما نیز به تازگی اعلام شده که جنس هایما را به رخ فوری و سوای قرع

توسط HEYDARINEWS در 13 آذر 1401
در جدیدترین موقعیت فروش ایران‌ ماشین به جهت هایما نیز به تازگی اعلام شده که جنس هایما را به رخ فوری و سوای قرعه‌کشی تا دوران کامل شدن گنجایش ارائه می‌دهد. فروش فوق‌العاده هایما از روز ۱۲ شهریور آغاز می شود و تا کامل شدن گنجایش آن ادامه دارد. دو جنس S7 و S5 به صورت فروش نقدی ارائه شده‌اند و بها آنان مشخص است.
  • مهمترین مشخصات هایما S7 کدام است؟ قبل از انتخاب و خرید کردن این خودرو خوبتر هست دارای بعضی از مهمترین مشخصات آن آشنا شوید، در همین صورت می توانید کلیدی یک مقایسه ی مطلوب، بهترین ماشین را خریداری کنید.
  • برای صداگیری درب اتومبیل در گام نخستین می بایست رودری گشوده شود و از صدق و تندرست بودن قطعات داخلی درب خودرو اطمینان حاصل کنیم.
  • این اتومبیل دارای موتور 2 لیتری بود که سبب شد جمع ای از خرید کردن این خودرو از خرید کردن خویش ناراضی باشند.
  • تحویل خودروی مزبور به صورت سلف و سه ماهه در تاریخ ۶ اسفند خواهد بود.
  • اما به نظر می‌آید طی روز های آتی فروش فوق‌العاده جدیدی برای عرضه هایما S5 نو در حیث گرفته شده که بها قطعی اتومبیل در همین بخشنامه اعلام خواهد شد.
  • دوستان پیشنهاد می کنم یه جستجوی بی آلایش در مورد market share بازار خودروی چین بکنید.
تا به اینجا به تعریفی کلی از دو اتومبیل پرداختیم و اکنون تصمیم داریم موارد گوناگونی که در مقایسه هایما S7 توربو اصلی تیگو ۵ به چشم می‌آید را به جهت شما بیان نماییم تا کلیدی آنان آشنا شوید و سپس تصمیم خود را در مورد این دو اتومبیل بگیرید. دقایقی قبل معاملات ماشین هایما S7 در رنگ سپید به نقطه نهایی رسید و ارزش انجام شده در همین معاملات مشخص شد. در نمای جلویی اتومبیل اولین چیزی که به دیده می‌خورد نشان هایما S7 بر بر روی جلو پنجره نسبتا بزرگ ملازم حساس خطوط موازی همین خودرو است. هایما S7 یک خودروی خانواده می باشد که بر رفاه و آسایش بخش اعظم سرنشینان تمرکز دارد.

مشخصات فنی خودرو هایما S5 توربو

اکثر نمایندگی ها بضاعت تعمیر هایما S7 توربو را نداشته یا این که اساسی کمبود قطعات یدکی مواجه هستند. از طرفی به عبارتی طور که گفته شد متریال گزینه استفاده در فضای کابین از پلاستیک خشک بوده و حساس یک خودروی مناسب قیمت را برای سرنشینان تداعی می کند. همینطور به دلیل عدم عایق بندی درست خودرو صدای موتور به درون کابین رخنه کرده که این مورد نیز منجر شده تا هایما S7 توربو از حیث تجربه رانندگی نمره منفی به دست آوردن کند. در عرضه دوم تالار خودرو، ۴۰۰ دستگاه خودروی هایما S۷ سفید حیاتی ارزش شالوده ۸۱۰ میلیون تومان روی تابلو رفت. یک برهان برای این که هایما S7 بخریم این هست که هایما خودروی میباشد که نو وارد بازار شده است، اصلی این درحال حاضر امکانات ایمنی لطف در این گونه تعبیه شده است. دسته‌بندی نشده سقف هایما نیز اصلی روف رک و سانروف می‌باشد که از امکانات قابل دقت از نگاه مشتریان به حساب می‌آید. هایما یک عدد از شرکت های مارک خودروسازی در چین می باشد که سال ۱۹۹۲ آغاز کرد. این کمپانی در اولیه روز های تاسیس خویش اصلی هدف ارائه اتومبیل های مزدا در چین طی یک سرمایه گذاری بوسیله استان هاینان چین شروع به کار کرد و در سال ۲۰۰۶ ذیل مالکیت مجموعه فاو درآمد.

اسامی برندگان فروش فوق العاده کشور ایران خودرو اعلام شد – آذر ۱۴۰۱

در بخش رانندگی نیز شاهد معایب هایما S7 توربو هستیم؛ به محض وارد شدن به خودرو متوجه ارتفاع دوچندان و گلگیرهای حجیم این خودرو خواهید بود که همین مورد قضیه دید راننده را کاهش می دهد و محدود بودن تعداد دوربین ها و کیفیت کم آن ها نیز در رفع همین خلل کمکی نمی کند. هایما S7 توربو از سیستم تعلیق زیاد نرمی برخوردار بوده که حساس خوشایندی برای سرنشینان خواهد داشت؛ البته چنین نرمی در کنار مسافت دوچندان اتومبیل از زمین منجر می شود تا اتومبیل در جاده های لبریز پیچ وخم از تعادل قابل قبولی برخوردار نباشد. در عرضه پایانی در سالن اتومبیل ۲۰۰ دستگاه اصلی ارزش اساس هر دستگاه ۸۳۳.۵ میلیون تومان بر روی تابلو رفت. در عرضه سوم هم ۲۰۰ دستگاه هایما S۵ سفید حساس ارزش مبنا ۷۰۵.۵ میلیون تومان بر روی تابلو رفت. در این ماشین همچنین شاهد فناوری ورود فارغ از کلید هستیم که برای مدتی در این مقام آپشن قابل توجهی است. در باطن کابین هایما S7 شاهد تودوزی و چرم دو رنگ هستیم که حساس و اکنون لوکسی به فضای داخلی اتومبیل می‌دهد.

نمایندگی تعمیر هایما در تهران

کلیه حقوق و دستمزد همین وبسایت وابسته به تارنما خبری نبض بورس بوده و به کارگیری از مطالب آن اهمیت ذکر منبع بلا مانع است. كروز كنترل- دكمه پر‌نور و خاموش و ورود فارغ از كليد - چراغ نقشه خوان جلو وعقب - كامپيوتر سفري - برف پاك كن شيشه عقب - كنسول مياني جلو وعقب - جا ليواني جلو و عقب - داراي خروجي الکتریسیته 12 ولت. از امکانات ایمنی و رفاهی آپشن اثاثیه یدکی هایما های هایما S5 می اقتدار به موارد زیر اشاره کرد. همهٔ نوشته‌ها پایین جواز Creative Commons Attribution/Share-Alike در دسترس است؛ به جهت جزئیات اکثر وضعیت استفاده را بخوانید. شورولت مونتانا ۲۰۲۳ جواب جذابی است به تب همین ایام داغ پیکاپ های کامپکت. اما این خودرو آمریکایی، تولید برزیل بوده، در آمریکا عرضه نخواهد شد.

عملکرد ضعیف پیشرانه از معایب هایما S7 توربو

درواقع هایما S7 توربو دارای اعتنا به ابعاد نسبتا پهناور و وزن سنگین، در عجله گیری اولیه خیلی پیروز نبوده است و کند کار می کند. عجله صفر تا 100 همین خودرو حدود 10 ثانیه زمانه می برد که حیاتی دقت به تغییراتی که در هایما s7 توربو صورت گرفته رقم قابل قبولی نیست. ۲۲۸ دستگاه اساسی روزگار فراوان اندکی برای عرضه مزبور استدعا شکل گرفت که در نهایت حیاتی نظر رقابت ۰.۱۴ درصدی اصلی قیمت میانگین ۸۳۴.۶ میلیون تومان فروخته شد. در غایت این‌که ۲۷۴ دستگاه برای ان درخواست‌کردن رخ گرفت که اهمیت نظر ۲.۲۱ درصد رقابت به قیمت هر دستگاه ۷۲۱میلیون تومان به فروش رفت. در اولیه نوبت عرضه های امروز در تالار خودرو، ۵۰ هایما S۵ قرمز رنگ ونیزی کلیدی قیمت شالوده ۷۲۰ میلیون تومان بر روی تابلو رفت. همانطور که اشاره شد هایما S7 در دو مدل تنفس طبیعی و توربو شارژ وارد بازار شد. گاه به‌طور مستقیم و گاه مهم مونتاژ و تولید داخلی شرکت‌های خودروسازی ایران. اما بازهم نمی‌توان از معایب بعضی از آن‌ها، همچنین معایب هایما S7 چشم‌پوشی کرد. درنتیجه تجربه ضروری را ندارند که بتوانند همگی نیازها و خواسته‌های مشتریان را به‌طور صد در صد درنظر بگیرند. هایما S7 از مشکل ضعف پیشرانه برخوردار بود که شرکت سازنده اهمیت ارائه هایما S7 توربو و جایگزینی موتور 1.8 لیتری توربو شارژ به‌جای پیشرانه دو لیتری تنفس طبیعی کارایی کرد این اخبار حوادث ایران ایراد را حل نماید . از نظر فنی هایما S7 توربو دارای یک پیشرانه 1.8 لیتری است که قدرت ایجاد 170 اسب ‌بخار توان و 230 نیوتن‌ متر گشتاور را داراست و همین نیرو را بوسیله یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک به چرخ ‌های جلو منتقل می ‌کند . یک‌ سال بعد از آن به این معنی که در سال 2011 این شاسی ‌بلند مورد فیس ‌لیفت قرار گرفت که طی همین فیس‌ لیفت ایرادات ظاهری هایما S7 از در بین رفت و اساسی چهره به‌ مراتب قشنگ خیس و جوان ‌پسندانه ‌تر در اختیار خریداران قرار گرفت . روند قیمت‌ها در بازار اتومبیل طی یک ماه اخیر نشان می‌دهد که بازار با ارتقا قیمت قابل توجهی طی این مدت روبه‌رو بوده است. به گزارش ایران اکونومیست، تحلیل بازار خودرو در ماه آبان نشان می‌دهد که بها پرتیراژهای داخلی ۱۰ تا ۶۰ میلیون تومان کاسه همین یک‌ماه ارتقا یافته است؛ البته که هایما ۱۳۵... فروش اقساطی هایما اس 8 به وسیله سپند ماشین – هایما 8S (8 اس) پرچمدار محصولات همین شرکت خودروساز چینی بوده که در سال میلادی 2018 به جهت رقابت مهم کراس اوورهای سایز میانگین جدید معرفی شده در چین تولید ورونمایی شد و 1 سال بعد از آن به بازار مملکت چین عرضه شد. برخلاف محصولات قبلی نظیر هایما S7 که در شروع اسم کلام S (اس) قرار داشت، در هایما 8S شاهد سیاست تازه همین کمپانی در تعیین اسم هستیم که در نخست عدد و آن گاه سخن لاتین S قرار گرفته است. در مقایسه حیاتی بقیه ماشینهای چینی خودروهای هایما که ساخت تیم فاو، خودروساز سابق چینی هستند از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و توانسته‌اند چهره ای متعدد از ماشین های چینی را به خریداران ایرانی بنمایانند. اگرچه که در سال‌های آخر ایده‌های من‌درآوردی ایران‌خودرو و بدقولی‌های همین مجموعه خودروسازی ممکن می باشد ورق را برگردانده و تلاش‌های فاو را بی‌نتیجه بگذارد. گونه استاندارد S5 اهمیت پیشرانه‌ی ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی است که توان ۱۲۰ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه ایجاد می‌کند. گشتاور این مدل، ۱۶۰ نیوتن‌متر است و از به دور موتور ۴۰۰۰ به دور بر دقیقه در اختیار راننده خواهد بود.

ببینید | خلاصه بازی هلند و آمریکا | لاله‌های نارنجی در عده ۸ مجموعه برتر لیوان جهانی

چنین ظواهر جدید و نوآورانه‌ای ممکن هست در در آغاز به جهت مخاطبین خیره کننده به‌نظر برسد، ولی پس از گذشت مدتی به جهت افراد معمولی خواهد شد. غربیلک فرمان سایز مناسبی داشته و خوش دست به حیث می برسد ولی فرم طراحی امر به صورت چهار شاخه کهن در همین ماشین طراحی شده و نسبت به دیگر ماشینهای هم رده تا حدودی بی آلایش در لحاظ گرفته شده است. ورقه کیلومتر S5 به شکل یکپارچه طراحی شده می باشد بر خلاف طراحی استوانه ای دیگر اتومبیلهای و تا حدودی به محصولات چری شباهت دارد و تا حدودی اصلی دیگر قسمت های اتومبیل هماهنگ شده است.

فروش فوری آریسان 2 فارغ از قرعه کشی – آذر 1401

هایما S5 نو که کلیدی تیتر هایما S5 اهمیت گیربکس AT6 معرفی شد، همچون مدل فعلی همین اتومبیل حیاتی موتور ۱.۵ لیتری توربو HMA GN15-TF میباشد که اساسی ۱۴۸ اسب‌‌بخار قدرت، قدرت ایجاد بیشینه گشتاوری متساوی ۲۱۰ نیوتن‌متر را دارد. اما به جای گیربکس CVT، یک گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته وظیفه انتقال توان به چرخ های جلو را بر عهده دارد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گجت نیوز، مجموعه صنعتی جمهوری اسلامی ایران خودرو در ادامه طرح‌های فروش محصولات خویش قصد دارد حدود ۹۰۰ دستگاه از محصولات هایما شامل هایما اس ۵ و اس ۷ را از تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۱ در بورس کالای کشور ایران عرضه کند. بورس کالای کشور ایران امروز ۹۰۰ دستگاه خودروی هایما شامل هایما S ۷ و S ۵ بر روی تابلوی معاملات برد. و به یاد داشته باشید، تمامی باتری‌های اتومبیل نیاز به تعویض دارا‌هستند متاسفانه، هیچ راهی به جهت جلوگیری از تعویض باتری وجود ندارد. اگرچه ارتفاع قدمت ظریف باتری هایما اس 7 به وسیله نقلیه و حالت آن بستگی دارد، البته می قدرت گفت که اکثر خودروها به طور میانگین ​​هر سه سال یک توشه به باتری تازه نیاز دارند. به جهت بیشتر اشخاصی که نیمی از سال در وضعیت زمستانی رانندگی می‌کنند، همین ارتفاع عمر ممکن می باشد یه خرده کوتاه‌تر باشد. اساسی است که نقص‌ را قبل از این‌که بر سالم خودرو شما تأثیر بگذارد، حل کنید. گارانتی همین باتری 12 ماه می باشد که شامل گارانتی ردوبدل و خدمات پس از فروش سراسری می شود. گزینش مناسب جهت خرید کردن باتری هایما S7 باتری 70 امپر صبا باتری و باتری 74 آمپر صبا باتری می باشد.از جمله گزینه هایی که می قدرت به جهت بده بستان باتری هایما s7 به جهت شما سفارش داد،استفاده از باتری های شرکت صبا باتری است. از دیگر خودروهایی که قبل از خرید هایما S5 توربو بایستی به آن نگاهی داشت هاوال H2 کارکرده و چری تیگو 5 است. حالا تازه ترین خبر ها حاکی از آمادگی کشور ایران اتومبیل به جهت عرضه محصولات خود در بورس فرآورده می باشد. روز گذشته جمهوری اسلامی ایران اتومبیل طی اطلاعیه ای اعلام داشت حساس دو نوع خودرو هایما S۵ و S۷ قرار میباشد به‌زودی وارد بورس متاع شود. ایران‌خودرو در تازه ترین موقعیت فروش خود، قیمت ۸۴۳ میلیون تومانی را برای هایما S7 توربو پلاس در لحاظ گرفته است. البته تکنولوژی ماشینهای ایجاد شده در این کمپانی همچنان از مزدا تبعیت می‌کند. در طی 9 ماه رانندگی با همین خودرو کمترین مشکلی نداشتم و هر روز حساس بهتری نسبت به آن دارم . به جهت خودرو هایی که حرکت ندارن ماشین بر کفی به شکل بدون پول ارسال می گردد و آن گاه از تعمیرات خودروی شما به صورت کارواش شده و ضد عفونی شده تحویل میشود. چرا خودرو من قدرت سابق را ندارد ؟این مشکل به دلیل نشتی روغن گیربکس یا این که خالی شدن روغن گیربکس باشد و در خوردو های خودکار زیاد همگانی می باشد . طبیعی هست اقتدار جریان دهی باتری اهمیت عمر بالا دوچندان افت کرده و ممکن هست به ادوات برقی اتومبیل زخم برساند. باتری یک ماده مصرفی است و جهت مراقبت سالم اتومبیل میبایست در یک دوره هنگامی معلوم بده بستان گردد. اما هر کدام از این مورد ها که زودتر فرا برسد باتری نیاز به تعویض خواهد داشت. ولی از آنجاییکه عموم افراد در سال حدود 20،000 کیلومتر اساسی اتومبیل رانندگی میکنند، سپس از 2 سال باتری هایما S7 نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. اما عهد و پیمان بعضا از دوستان ، این که این غول چینی حیاتی موتور TU5 عرضه نشده می بایست خدارا شکر کنیم . همچنین فشار بخش اعظم به پیشرانه هایما S7 توربو موجب افزایش مصرف سوخت همین شاسی ‌بلند چینی می‌ شود و همینطور کلیدی اعتنا به توربو شارژ بودن موتور، همین خودرو نسبت به کیفیت بنزین حساس بوده و نبود بنزین سوپر به جهت دارندگان هایما S7 توربو درد سرساز خواهد بود . در سال 1394 کمپانی کشور‌ایران ماشین طی همکاری کلیدی شرکت اتومبیل سازی هایما چین ، تصمیم گرفت اولی فیس ‌لیفت هایما S7 را روانه بازار داخلی کند ، ولی طراحی نه‌ چندان خوشگل و موتور ضعیف این ماشین سبب ساز شد تا در سال 95 ، دومی فیس ‌لیفت اسباب یدکی هایما هایما S7 دارای پیشرانه توربو میهمان جاده ‌های کشورمان شود . همچنین فشار بیشتر به پیشرانه هایما S7 توربو موجب ارتقاء مصرف سوخت همین شاسی بلند چینی می شود و همچنین حساس اعتنا به توربوشارژ بودن موتور، همین ماشین نسبت به میزان مرغوب بودن بنزین اساسی بوده و فقدان بنزین سوپر به جهت دارندگان هایما S7 توربو دردسرساز خواهد بود. ایران اتومبیل همین نوع خودرو را در رنگ‌های سفید، مشکی، زغالی، خاکستری و نقره‌ای متالیک دارای موعد تحویل حداکثر سه ماهه و اهمیت بها قطعی به فروش می‌رساند. ولی در صورتی ارتقاء هزینه‌ها و الزامات قانونی پیش آید، خرید کننده دارای تعهد به پرداخت مابه‌التفاوت ارزش روز اتومبیل خواهد بود. هر باتری بر بر روی بدنه خود اهمیت یک سریال یکتا جهت شناسایی سال و ماه ساخت میباشد. حیاتی صحبت‌هایی که منوچهر منطقی، معاون وزیر صمت کرد، پیش‌بینی میشد که خودروهایی نظیر سمند، دنا، پژو، رانا، ساینا، تیبا، شاهین و کوییک مشمول این افزایش بها جزئی هستند. هايما در سال 1992 بوسیله بخش خصوصی و اهمیت همکاری و مشارکت کمپانی مزدا تاسیس گردید و در سال 2006 سهم مزدا به شرکت ماشین سازي FAW انتقال يافت كه سومين شركت برتر در سال 2013 به حیث تعداد توليد در كشور چين مي باشد. اين خودرو حیاتی مشاركت شركت هايما در ايران خودرو خراسان به توليد رسيده است. اکثرا در اتومبیل های خودکار درصدی از نحوه مصرف سوخت به مدل گاز دادن راننده به ماشین می باشد. سلام،هایما گشوده های عزیز اکتان چی استفاده میکنید که اثر گذاری لطف داره؟ ممنون میشم جواب بدبد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن