چگونه در دو هفته 10 کیلو کم کنیم؟ دکتر کرمانی

تمرینات هوازی مثل پیاده روی، پیاده رویی سریع، دویدن، دوچرخه سواری و شنا جهت بهبود شرایط سوخت و ساز بدن بهترین

توسط HEYDARINEWS در 1 آذر 1401
تمرینات هوازی مثل پیاده روی، پیاده رویی سریع، دویدن، دوچرخه سواری و شنا جهت بهبود شرایط سوخت و ساز بدن بهترین آیتم است. مهم گذشت زمان، نوشیدن مکرر به راحتی باعث به افزایش وزن می شود. کسانی که برنامه های WW را دنبال می کنند، در مقایسه با اشخاصی که اخبار به دست آوردن و کار برنامه های رژیمی دیگر را پیگیر هستند، در حفظ وزن خویش در سالیان آینده موفق تر عمل می کنند. رژیم مدیترانه ای حاوی مقادیر بالای میوه ها، سبزی ها، مغز ها ، دانه ها، حبوبات، سبزیجات ریشه ای، غلات کامل، ماهی، سایر غذاهای دریایی و روغن زیتون فرا بکر است. از یک طرف سبب می شود قندهایی که تن استعمال نمی نماید در بافت چربی ذخیره شود که به نوبه خویش سبب ساز به مقاومت به انسولین می شود که باعث به دیابت مدل 2 می شود. میوه ها و سبزیجات حساس مواد مغذی بیش از مواد مغذی هستند و بایستی نصیب با رژیم غذایی ما باشند. حتی DGE (انجمن تغذیه آلمان) همین را در 10 قانون خویش به جهت یک رژیم غذایی تندرست توصیه می نماید .
  • قهوه باکیفیت سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها است و می‌تواند فواید بخش اعظمی برای سالمی داشته باشد.
  • برای 4 روزه باقی ما‌نده از هفته نیز تشویق می شوید که رژیم غذایی سالمی داشته باشید و به مصرف کالری روزمره ی کم ادامه دهید.
  • اما در صورتی که یک غذای سرشار از آب را انقطاع از غذاهای دیگر مصرف کنید، به شتاب نیاز به تخلیه ی ادرار خواهید داشت.
  • برای همین داشتن یک رژیم لاغری حساس پروتئین کافی می‌تواند فی مابین 80 تا 100 کالری به کالری سوزانده شده در طول روز اضافه کند.
قبل از مهمانی‌ها غذای سبک (حدود ۱۰۰ کالری) دارای فیبر بالا (دو تا چهار گرم) بخورید. این بهترین کار به جهت کنترل اشتهاست اخبار اصناف و کسبه و موجب می‌شود که بدون لغزش از آن وضعیت بیرون شوید. می‌توانید غذای کاملی مثل یک عدد سیب یا یک مشت آجیل بخورید. با این درحال حاضر واقعیت همین هست که این رژیم لاغری به هیچ سازمان نظامی یا این که مدنی متعلق نیست. رژیم نظامی حیاتی اسم های دیگری مانند رژیم نیروی دریایی، رژیم ارتش و حتی رژیم بستنی نیز شناخته شده است. رژیم نظامی رژیم 8 مکمل منحصربه‌فرد لاغری غذایی کم کالری می باشد که سبب ساز کمتر وزن قابل توجهی در ارتفاع یک هفته می شود. بسیاری از رژیم های دوست داستنی حساس فاز تعمیر و مراقبت میباشند که به جهت کمک به کاهش وزن شما پس از وصال به وزن هدف خود، طراحی شده است.

نوشیدن قهوه بر لاغری تأثیری ندارد

با حذف صبحانه مواد مغذی مضاعف اصلی حساس و لازم را از دست داده اید و در طی روز بیش از پیش، ریزه خواری خواهید کرد زیرا احساس گرسنگی می کنید. چند مطالعه دیگر اشخاص حساس اضافه‌وزن را که به مدت یک سری هفته 1-1.5 لیتر (34-50 اونس) آب می‌نوشند، کنترل کرده است. آن ها کاهش قابل‌توجهی در وزن، شاخص جمع بدن ، دور کمر و چربی تن پیدا کردند. همین نتیجه های ممکن می باشد حتی در رخ سرد بودن آب چشمگیرتر باشند. توجه داشته باشید که چنانچه مقدار فعالیت ورزشی شما دوچندان است، خوبتر هست در گزینه ارتقا دوز الکترولیت‌ها اهمیت یک متخصص تغذیه یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی مشورت کنید. بهترین مکمل های لاغری بنابراین، به طور میانگین زنان باید ۴ تا ۵ لیتر و مردان می بایست ۶ تا ۷ لیتر آب به جهت کاهش وزن بنوشند. اما در حیث داشته باشید که آب تنها فاکتور کمتر وزن نیست. دسته‌بندی نشده حذف چربی به وسیله امواج فراصوت غالبا بر روی اشخاصی اجرا می شود که حساس چاقی شکمی هستند. گاهی زمان ها چاق بودن شخص منجر می شود تا مفاصل بدن وزن متعددی را متحمل شوند. بیشتر کسانی که مبتلا چاقی هستند، از درد مفصل زانو و زخم دیدن آن گلایه دارند. علاوه بر انجام تمرینات و ورزش های هوازی، خوب تر هست از تمرینات استقامتی نیز به کار گیری کنید. می توانید آن گاه از این که ورزش های هوازی انجام دادید به مدت 10 دقیقه تمرینات ورزشی استقامتی انجام دهید.

در ادامه اهمیت چندین روشی که اهمیت امداد آن ها می توانیم استپ وزن را بشکنیم آشنا خوا هیم شد :

در طب سوزنی علاوه بر لاغری تمام بدن، می قدرت کمتر وزن را در نصیب های خاصی از بدن و به شکل موضعی هم انجام داد. مثلا درمان چاقی موضعی در نقاط خاصی مانند شکم، پهلو، بازوها، ران‌ها، ساق پا، سینه، باسن و… با کمک طب سوزنی یا این که امبدینگ انجام می‌شود. همینطور در بدن اشخاصی که دوره‌ی طولانی از بیشتر وزن آنها گذشته، چربی‌ها به صورت متراکم شده و به اصطلاح به سلولیت تبدیل شده‌اند.

در برنامه رژیم از دمنوش ها استعمال کنید

یکی دیگه از رویه های خیلی معمول در جامعه برای لاغری خصوصا در همین یک سری ساله آخر و اصلی پرورش فضای مجازی استعمال از دمنوشهای چربی سوز است. حدود 5% از مرگ و میرها در عالم هم ناشی از چاقی و بیماریهای مربوط به آن است.جالب میباشد که بدانید در کشورهای گسترش یافته میان دو تا هفت % کل هزینه های بعداشتی به طور مستقیم به جهت چاقی صرف می شود. و غیر از این 20% همین هزینه صرف بیماریهایی می شود که به صورت غیر مستقیم ناشی از چاقی هستند. به‌عنوان یک قانون صحیح، همیشه باید هنگام تشنگی آب بنوشید و به‌اندازه کافی بنوشید تا تشنگی خویش را برطرف کنید. برای این که بدانید چه رژیمی برای شما مطلوب است، باید به صفحه سرویس ها و نتایج رژیم پزشک معالج یحیی پاسدار مراجعه کنید. دمای غذا نباید فراوان باشد طوری که نتوان آن را خورد و همینطور هم خوراک می بایست آهسته خورده شود تا پیام سیر شدن به موقع به مغز برسد.

وعده های غذایی

با تغذیه سالم و انجام حرکات ورزشی منظم می توانید، استرس خود را از در میان ببرید. مصرف غذاهایی مانند ماهی قزل آلا، بلغور جو دوسر، بلوبری و سبزیجات سبز رنگ می توانند مقدار استرس را کمتر دهد. کمتر تراز استرس و افسردگی موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. هنگامی که شخص در گیر استرس می شود، تراز کورتیزول در تن ارتقا می یابد، در عاقبت مشکل در روند اندک کردن وزن می شود. در صورتی که به رخ مداوم مرحله کورتیزول ارتقاء یابد، شخص در گیر افزایش اشتها، ساخت چربی شکمی و مصرف بیش از حد مواد غذایی می شود. اینکار سبب ساز می­شود زودتر گرسنه شوید و در وعده­ های غذایی دیگر حجم بیشتری کالری اخذ کنید.

هفته سوم و چهارم ورزن کم کردن سریع

سپس برنامه‌ای به جهت هنگامی که آن‌ها را انجام می‌دهید تهیه کنید. در صورتی که والدین یک نوپا هستید و مدام خود را در در مقابل رشته‌فرنگی و قطعات مرغ می‌بینید برای دوری از خوردن آنها از یک آدامس نعناع استفاده کنید. یکی از مؤثرترین موانع برای افراد، عدم وجود راه‌های راحت است. یک مطالعه نشان داد بزرگسالان تن درستی که پنج شب متواتر چهار ساعت در شب می خوابند. با این اکنون ، یک جزء‌جزء‌کردن و باز‌نگری دقیق از میزان مصرف آنها طی یک دوره 14 روزه نشان اعطا کرد که آنها در واقع تقریباً دو برابر این مقدار ، به طور میانگین ​مصرف می کردند.

چگونه به جهت کاهش وزن برنامه ریزی کنیم؟

در کنار همین فایده، مصرف در بین وعده انرژی ضروری را برای ادامه روز در اختیار شما قرار می‌دهد. ، مقادیر روزانه سفارش شده به جهت یک فرد بالغ میانگین ​​ ​​را نشان می دهد تا به رژیم غذایی سالم و متعادل برای حفظ و نیکی کمتر وزنیا ارتقا وزن برسد. تنقلاتو در میان وعده های قلیل ارزش چیزهایی هستند که موجب چاقی ما می شوند. این سخت ترین ترک عادت غذایی است، چرا که وقتی که گرسنه می شویدبه دنبال خوردنی های دم دستی می گردید و اکثر وقت ها آن ها نیز ارزش غذایی ندارندو صرفا کالری جذب می کنید. زنجبیل کلیدی خاصیت گرمازایی هست که به ارتقا سوخت‌و‌ساز بدن امداد مینماید و در صورت مصرف، اشتها را مهار می نماید و این مسئله «نقش بالقوه‌ی زنجبیل در کنترل وزن» را نشان می‌دهد. افراد زیادی میباشند که همت مینمایند حساس رعایت رژیم های سفت و دشوار به وزن دلخواه خویش برسند. تحقیقات نشان داده میباشد که پیروی از این رژیم ها نتیجه معکوس دارد.

بهترین رژیم های لاغری و کمتر وزن

هنگامیکه قصد دارید وزن‌تان را مراقبت کنید، خرید کردن مواد غذایی به یک مورد قضیه دارای تبدیل می‌شود. به جای آن پروتئین خالص، میوه‌ها، سبزیجات و اسنک‌های کم کالری را انتخاب بکنید. به چه صورت آن گاه از رژیم لاغری چاق نشویم؟ یکی از از دغدغه های اشخاص چاق، لاغر شدن می باشد و پس از گرفتن یک رژیم لاغری باید مراقب باشید که دو درجه مبتلا ارتقاء وزن و چاقی نشوید. همین گزاره در واقع یکی از حساس ترین دغدغه‌های ذهنی بخش اعظمی از افرادی میباشد که پس از یک زمان رژیم لاغری پرسرعت یا طولانی، پاره ای وزن کم کرده‌ اند و حالا نگران رجوع وزن قلیل شده هستند. به جهت کمتر وزن حتمی نیست صد رد صد از میل کردن طعام هاي مورد عشق خود دست بردارید. عملکرد به جهت کاهش وزن فارغ از رویا رویی مهم اعتیاد به مواد غذایی در فرآیند بعدی غیرممکن است. این دستور نه‌ فقط به شما در سوزاندن کالری یاری می‌کند، بلکه تندرست شما را نیز بهبود می‌بخشد. این ماده غذایی میزان زیادی از مواد موردنیاز تن را در خویش دارد. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، وجود میزان زیادی پروتئین در تخم‌مرغ منجر ایجاد سیری زودتر و گرسنگی دیرتر می‌شود. به جهت همین تمام وعده‌ها و میان‌وعده‌هایتان از غذاهای ناسالم پر نخواهد شد. بعضا فیبرهای محلول ممکن می باشد حیاتی کمتر وزن رابطه مستقیم داشته باشند. لاکتوباکیلوس گاسری یک عدد از مهم‌ترین باکتری‌هایی هست که در راههای کمتر وزن به اشخاص سفارش می‌شود. همچنین مغز شما قوی نمیباشد کالری مایع را هم اندازه همین میزان کالری جامد تشخیص دهد. به جهت همین افزودن نوشیدنی لبریز کالری از مقدار غذای جامد ناچیز نمیکند و سبب ساز چاقی می‌شود. بر طبق یک پژوهش انجام شده چای سبز نسبت به دیگر چای ها مثل اولونگ به خاطر سطح بالای کاتچین ها اثر گذاری بیشتری دارد. چه کاری انجام دهیم؟ مواد خوراکی تام و دستکم فرآوری شده بخورید. هرچه قدر می خواهید چای یا این که قهوه سوای شکر و خامه می توانید مصرف کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های محاسبهٔ آسان کالری را از وب‌سایت یا اپ استورها دانلود کنید. چربی‌های دیگر ازجمله کره و روغن نارگیل را فقط می بایست در حد اعتدال مصرف کنید، زیرا چربی اشباع‌شدهٔ بالایی دارند. همینطور می‌توانی در مورد اینکه چه برنامه یا الگوی ورزشی برایت خوب تر است، بنویسی.
آخرین مطالب