حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط HEYDARINEWS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی کالا حیاتی بیش از سه دهه عمل رشته ای در راستا اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در راستا فروش لوازم خانگی حساس دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که با اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه همپا آوردیم:

امید هست که مشتریان مستمر و دیرین نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وب سایت مولودی جنس میتوانید از آدرس تحت استفاده نمایید:

آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های پیشین به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا دارای برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی ابتدا بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک متاع اساسی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی حساس هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم کیفیت و نیز قیمت مناسب و رقابتی است کار بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این تیم امیدوار می باشد که به امداد پروردگار و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین کلیدی موفق بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی حریف در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اصلی قیمت رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما مورد پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خود را بر تنظیم محصولات دارای میزان مرغوب بودن سازه گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی مهم و هدف راضی بودن مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، مهم کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در ارتباط کلیدی وبسایت خانگی لند مهم مدیریت فروش محترم همین گروه قادر و حساس کیفیت حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان زیاد این تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و کافی بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و اساسی متخصصین این زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش تیم خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز با آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 با فروش محصولات تارنما آمازون در ایران و اصلی قیمت کاهش از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، عمل خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات با میزان مرغوب بودن و حساس ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید مهم تصور سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در چکیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما چیره آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی مهم همین گروه در رابطه باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

مسئله کلیدی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت داده و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می نمایند و یا این که دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا این که مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار فروشگاه رو اصلی نیز مقایسه کنیم:

در جدول ذیل تلاش کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما هم فروشگاه لطف میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

نکات اساسی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، عاملی اساسی برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته اصلی که در خرید کردن اینترنتی باید به آن توجه نمایید همین هست که خرید کردن خود را از یک سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه اهمیت ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

به همین نکته دقت کنید که به جهت پیدا کردن تارنما های اعتبار در نتیجه ها کاوش ممکن می باشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید خیر لزوما وبسایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و حتما از صدق و صحت نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کنید

هرگز دارای استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن حیاتی HTTPS آغاز می شود خیر صرفا با HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت ذیل قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی مهم میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در باطن سرزمین آغاز شده، تصویب و سوق دهی فروشگاه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین شیوه برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت تصویب اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در عاقبت اگر می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما به طور کامل مطمئن شوید کافی هست به برگه کسب و کارهای حیاتی آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه کنید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. در صورتی که صفحه خزانه گزینه نظر حساس عبارت http هست هیچوقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه خزانه مورد نظر، حتی اگر همه حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه ها و دانش گاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه فرمائید که اگر به سلامت اطلاعات خود حساس می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم مضاعف گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که اطلاعات پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی میباشد که می‌تواند صرفا به جهت یک توشه در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و تنها توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز مهم هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت هدایت و خدمات دارای ارتباط مهم رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اصلی را از شیوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول جنس به تیتر پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن‌گاه قطع ارتباط می‌کنند.

در انتها باز نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار صرفا دارای دقت به رتبه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن است یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما پر زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، دارای اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل مضاعف زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اصلی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

بسیار